119. Krajina
Autor: Ladislav Ehrlich
(1886 Dobrovice - 1965 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na kartonu, datace: 1950
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm, rámování: 65 x 81 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.05.2022 20:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč