12. Na pokraji lesa

Autor: Ladislav Ehrlich
(1886 Dobrovice - 1965 Praha)

na reversu štítek galerie Mazur a autorský štítek, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 25 cm, rámování: 33 x 43 cm

Konec dražby: 09.01.2023 20:10 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč