12. Na pokraji lesa
Autor: Ladislav Ehrlich
(1886 Dobrovice - 1965 Praha)
na reversu štítek galerie Mazur a autorský štítek, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 25 cm, rámování: 33 x 43 cm
Konec dražby: 09.01.2023 20:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč