120. Miniatury
Autor: Ladislav Ehrlich
(1886 Dobrovice - 1965 Praha)
na reversu razítko autora, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1959-63
Šířka: 33 cm, výška: 24 cm, rámování: 48 x 57,5 cm
Konec dražby: 09.05.2022 20:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč