Rozkvetlá louka
Autor: Ladislav Ehrlich
(1886 Dobrovice - 1965 Praha)
přisouzeno autorovi, zaskleno, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 32,5 cm, výška: 24 cm, rámování: 39,5 x 47,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.02.2024 21:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč