144. Řeka
Autor: Ladislav Ehrlich
(1886 Dobrovice - 1965 Praha)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 51 cm, výška: 36 cm, rámování: 51 x 66 cm
Konec dražby: 12.07.2022 21:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč