145. Mlýn
Autor: Ladislav Ehrlich
(1886 Dobrovice - 1965 Praha)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: křída
Šířka: 33 cm, výška: 47 cm, rámování: 79,5 x 63 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.07.2022 21:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč