Krajina I.
Autor: Ladislav Ehrlich
(1886 Dobrovice - 1965 Praha)
signováno vpravo dole
Technika: perokresba
Šířka: 28,5 cm, výška: 20,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 16.08.2023 21:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč