169. Zátiší
Autor: Ladislav Ehrlich
(1886 Dobrovice - 1965 Praha)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 44 cm, rámování: 49,5 x 44,5 cm
Konec dražby: 09.05.2022 20:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč