30. Lesní cesta
Autor: Ladislav Ehrlich
(1886 Dobrovice - 1965 Praha)
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 48,5 x 63,5 cm
Konec dražby: 10.10.2022 19:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč