30. Lesní cesta

Autor: Ladislav Ehrlich
(1886 Dobrovice - 1965 Praha)

Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 48,5 x 63,5 cm

Konec dražby: 10.10.2022 19:19 SELČ

Zbývá: 13d 15h 22m 9s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč