Pohled do zasněžené krajiny
Autor: Ladislav Ehrlich
(1886 Dobrovice - 1965 Praha)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 38,5 cm, výška: 27 cm, rámování: 37 x 48,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.01.2024 22:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč