Pokácený les
Autor: Ladislav Ehrlich
(1886 Dobrovice - 1965 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1917
Šířka: 29 cm, výška: 21,5 cm, rámování: 35,5 x 43
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.01.2024 22:13 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč