33. Podzimní krajina
Autor: Ladislav Ehrlich
(1886 Dobrovice - 1965 Praha)
signováno a datováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1923
Šířka: 42 cm, výška: 34,5 cm, rámování: 55 x 47,5 cm
Konec dražby: 18.09.2019 20:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč