35. Mokřady
Autor: Ladislav Ehrlich
(1886 Dobrovice - 1965 Praha)
signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 21 cm, výška: 17 cm, rámování: 32 x 37 cm
Konec dražby: 09.05.2022 19:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč