59. Moře
Autor: Ladislav Ehrlich
(1886 Dobrovice - 1965 Praha)
signováno vpravo dole, na reversu autorské věnování a razítko. Malba na dvou místech neodborně čištěna. Rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 32 cm, výška: 24 cm, rámování: 32,5 x 40 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.05.2022 19:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč