30. Kozy v lesíku

Autor: Stanislav Hudeček
(1872 Gdow - 1947 Nový Bydžov)

signováno vlevo dole, pozdější rámování
Technika: olej na kartonu
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 63 x 83 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.12.2018 19:11

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 500 Kč