Cesta v zimě

Autor: Stanislav Hudeček
(1872 Gdow - 1947 Nový Bydžov)

signováno vlevo dole, na reversu autorský štítek z majetku spořitelny, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1872
Šířka: 34 cm, výška: 25 cm, rámování: 36 x 45 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.10.2020 22:38 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč