44. Cesta

Autor: Stanislav Hudeček
(1872 Gdow - 1947 Nový Bydžov)

signováno vlevo dole, na rámu oděrky
Technika: olej na plátně
Šířka: 69 cm, výška: 49 cm, rámování: 58 x 78 cm

Konec dražby: 04.03.2019 20:42 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč