9. Horský potok
Autor: František Charvát
(1885 Studenov - 1947 Praha)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 53 cm, rámování: 67 x 79 cm
Konec dražby: 11.10.2022 19:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč