27. Muž s dýmkou

Autor: J.F. Dietrich

signováno vpravo dole, původní historický rám
Technika: olej na plátně
Šířka: 24 cm, výška: 30,5 cm, rámování: 50 x 44 cm

Konec dražby: 11.12.2018 18:57

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč