Zátiší

Autor: Ernst Czernotzky
(1869 Brno - 1939 Vídeň)

signováno vlevo nahoře, původní historický rám, na reversu původní dovozní razítko
Technika: olej na kartonu
Šířka: 19,5 cm, výška: 26,5 cm, rámování: 53 x 48 cm

Konec dražby: 11.12.2018 19:01 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč