30. Šeříky

Autor: Josef Multrus
(1898 Praha - 1957 Praha)

signováno vlevo dole, původní blondel rám s oděrkami
Technika: olej na plechu
Šířka: 70 cm, výška: 65 cm, rámování: 88 x 94 cm

Konec dražby: 11.12.2018 19:07

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 500 Kč