Zátiší s houslemi
Autor: Josef Multrus
(1898 Praha - 1957 Praha)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 70 cm, rámování: 85 x 65 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 11.07.2023 20:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč