1. Obloha

Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1965

Konec dražby: 29.03.2022 20:00 SELČ

Aktuální cena: 800 Kč

Zbývá: 3d 19h 23m 45s

Minimální příhoz: 200 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Seznam příhozů (1)

částkapříhoz
800 Kč13.1.2022 17:04:28