1. Obloha
Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1965
Konec dražby: 29.03.2022 20:00 SELČ
Dosažená cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (1)
částka | příhoz |
800 Kč | 13.1.2022 17:04:28 |