125. Stromy v krajině
Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1969
Šířka: 44 cm, výška: 31 cm, rámování: volný list 31 x 44 cm
Konec dražby: 15.11.2021 20:04 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč