16. Alej u silnice
Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: kresba na kartonu, datace: 1965
Šířka: 36,5 cm, výška: 25 cm, rámování: 37 x 49 cm
Konec dražby: 29.03.2022 20:15 SELČ
Dosažená cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (1)
částka | příhoz |
800 Kč | 29.3.2022 19:49:43 |