2. Abstrakce II.

Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 18 cm, výška: 19 cm, rámování: 34,5 x 31,5 cm

Konec dražby: 01.02.2023 20:00 SEČ

Zbývá: 2d 4h 19m 10s

Vyvolávací cena: 700 Kč