Jezdci

Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 34,5 cm, výška: 26 cm, rámování: 45 x 53 cm

Konec dražby: 22.07.2019 19:32 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč