2. Jezdci
Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 34,5 cm, výška: 26 cm, rámování: 45 x 53 cm
Konec dražby: 22.07.2019 19:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč