24. Milenci III.

Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)

signováno vpravo dole
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 26,5 cm, výška: 22,5 cm, rámování: volný list 22,5 x 26,5 cm

Konec dražby: 29.03.2022 20:23 SELČ

Dosažená cena: 600 Kč

Vyvolávací cena: 600 Kč

Seznam příhozů (1)

částkapříhoz
600 Kč29.3.2022 16:51:09