Rvačka v krčmě

Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)

signováno vpravo dole
Technika: perokresba na kartonu
Šířka: 29,5 cm, výška: 21 cm, rámování: volný list 21 x 29,5 cm

Konec dražby: 15.09.2022 20:26 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 650 Kč