Perská freska

Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1984
Šířka: 41,5 cm, výška: 45 cm, rámování: 53,5 x 50,5

Konec dražby: 22.07.2019 20:24 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč