28. Perská freska
Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1984
Šířka: 41,5 cm, výška: 45 cm, rámování: 53,5 x 50,5
Konec dražby: 22.07.2019 20:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč