28. Ve vlaku
Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)
signováno uprostřed vpravo
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 18 cm, výška: 21,5 cm, rámování: volný list 21,5 x 18 cm
Konec dražby: 29.03.2022 20:27 SELČ
Dosažená cena: 450 Kč
Vyvolávací cena: 450 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (1)
částka | příhoz |
450 Kč | 29.3.2022 13:19:13 |