Zvířátka

Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 53 cm, výška: 39 cm, rámování: 43 x 58 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 22.07.2019 19:34 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 650 Kč