Stromy

Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)

signováno, datováno vpravo dole, karton mírně prohnutý
Technika: olej na kartonu, datace: 1957
Šířka: 22 cm, výška: 26,5 cm, rámování: 32 x 28 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 22.07.2019 20:33 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 650 Kč