33. Nese pivo
Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)
signováno, datováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1960
Šířka: 24 cm, výška: 31 cm, rámování: 37 x 30 cm
Konec dražby: 22.07.2019 20:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 850 Kč