34. Sníh

Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)

signováno, datováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1965
Šířka: 34 cm, výška: 22 cm, rámování: 28 x 40 cm

Konec dražby: 22.07.2019 20:55 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 850 Kč