35. Dvůr za domem
Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)
signováno, datováno vpravo dole, mírně prohnutý karton
Technika: olej na kartonu, datace: 1962
Šířka: 33 cm, výška: 27 cm, rámování: 32 x 39 cm
Konec dražby: 22.07.2019 21:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč