Dvůr za domem

Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)

signováno, datováno vpravo dole, mírně prohnutý karton
Technika: olej na kartonu, datace: 1962
Šířka: 33 cm, výška: 27 cm, rámování: 32 x 39 cm

Konec dražby: 22.07.2019 21:08 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč