Stromy

Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)

signováno, datováno vpravo dole
Technika: olej na malířské desce, datace: 1959
Šířka: 31 cm, výška: 23 cm, rámování: 30 x 37 cm

Konec dražby: 22.07.2019 21:32 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 850 Kč