37. Stavba zdi
Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)
signováno, datováno vpravo dole
Technika: olej na malířské desce, datace: 1961
Šířka: 32 cm, výška: 35 cm, rámování: 42 x 39 cm
Konec dražby: 22.07.2019 21:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč