38. Sekání dříví
Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)
signováno, datováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1961
Šířka: 44 cm, výška: 29 cm, rámování: 33 x 48 cm
Konec dražby: 22.07.2019 21:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč