Míčovka

Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)

signováno, datováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1982
Šířka: 39 cm, výška: 32 cm, rámování: 37 x 45 cm

Konec dražby: 22.07.2019 20:58 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč