41. Zátiší
Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)
signováno, datováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1965
Šířka: 39 cm, výška: 52 cm, rámování: 57 x 43 cm
Konec dražby: 22.07.2019 21:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč