42. Povoz se slámou
Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)
signováno, datováno vpravo dole
Technika: olej na malířské desce, datace: 1957
Šířka: 40 cm, výška: 34 cm, rámování: 41 x 47 cm
Konec dražby: 22.07.2019 21:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 950 Kč