Povoz s kládami

Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)

signováno, datováno vpravo dole
Technika: olej na malířské desce, datace: 1957
Šířka: 51 cm, výška: 36 cm, rámování: 40,5 x 55 cm

Konec dražby: 22.07.2019 21:33 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč