46. Modrá krajina
Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)
signováno, datováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1983
Šířka: 83 cm, výška: 59 cm, rámování: 73 x 95 cm
Konec dražby: 22.07.2019 21:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč