Na saních

Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno
Technika: olej na kartonu, datace: 1956
Šířka: 45 cm, výška: 32 cm, rámování: 36 x 49,5 cm

Konec dražby: 22.07.2019 19:38 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč