50. Narození telátka
Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)
karton mírně zašpiněn, dar autora poslednímu majiteli
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 29,5 cm, výška: 24 cm, rámování: volný list 30 x 60 cm
Konec dražby: 22.07.2019 21:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč