51. Bohatství a chudoba
Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)
karton mírně zašpiněn, signováno a datováno vpravo dole
Technika: lept na kartonu, datace: 1957
Šířka: 10,5 cm, výška: 15 cm, rámování: volný list 31,5 x 22,5 cm
Konec dražby: 22.07.2019 21:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč