55. Kohout
Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: perokresba na kartonu, datace: 1984
Šířka: 31,5 cm, výška: 24 cm, rámování: volný list 24 x 31,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 22.07.2019 21:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 550 Kč