577. Koně II.
Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)
signováno a datováno dole uprostřed
Technika: kresba na kartonu, datace: 1960
Šířka: 26,5 cm, výška: 40 cm, rámování: volný list 40 x 26,5 cm
Konec dražby: 11.05.2020 21:36 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč