59. Milenci II.
Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)
signováno vpravo dole, druhé straně akvarel
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 26,5 cm, výška: 22 cm, rámování: volný list 22 x 26,5 cm
Konec dražby: 22.07.2019 21:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč